www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

slm ben begüm

+2
bayan_asi
bEgÜm
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
DaRk WaRRioR
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя

Erkek

slm ben begüm - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 8:38 pm

shadex_xolcha demiş ki:
valla kardeşim bnde anlam veremiyom bn bu sşiteyi sırf arkadaşlar için açtım kurallarıda siz koyun dedim ama hiç girmiyolar Sad

bu ara hiç bişey yapmak gelmiyo içimden okula gitmek bile kısacası yaşamak bile zor geliyo
bEgÜm

bEgÜm

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 9:06 pm

SİZD EÇO KARAMSARSINIZ HE
DaRk WaRRioR
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 11:59 pm

önümde 7 ay var ondan sonra fazla karamsar olmam ama geçmicek gibi hadi mayıs gel artık king
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 1:00 am

valla kardeşim bnde askerliği beklemekteyim bir an önce gelsede şu durumdan biraz da olsa uzak kalıcam

dua edin benim için doğuya gidiyim sınıra Wink

çalmış bütün çareleri
hayatın boktan fareleri
yarınsa umut taneleri Sad
bEgÜm

bEgÜm

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 1:27 pm

ALLAH KORUSUN BENİM ABİM DOĞUDA SINIRDA MARFİN AMA ŞİMDİ KARAKOLDAYMIŞ ORAYA SEVK EDİLMİŞ 17 ASKER SİZDE BENM ABİME DUA EDİN SAĞ SAĞLİM GELSİN DİYE ALALHA KİMSEYİ GÖNDERMESİN DOUYA
DaRk WaRRioR
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 4:02 pm

begüm inş abin sağ sağlim gelir vee birader bnm askerlikte yakın olsa ii olcak birazda kafa dinlemiş olcam ama daha var
bEgÜm

bEgÜm

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 4:24 pm

inşlh
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 1:20 am

abinin sağ selamet gelmesini temenni ederim

ama bnim de istediğim şehitlik doğuyu o yüzden istiyorum vatanı seviyomuyum ewet seviyorum ama şimdi değil satıyolar vatanı yaaa uyanın artık abd ye gidiyo vergileriniz emekler hortumlanıyo gerçeklere açın artık kapılarınızı

ALLAHIM DAN TEK DİLEĞİM ASKERE YÜRÜYEREK GİDİP TABUTLA GELMEK inşallah azrail gecikmez Sad

''zincirli kuyu mezarlığının kapısında 'her nefis ölümü tadacaktır' yazıyo ordan geçenler yazıyı görün ce tırsıp tırsıp duruyolar ne tırsıyosun kardeşim güzel yaşayan insan güzel tadıcaksın o gün geldiği zaman o tüyleri diken diken eden sur borusu üflendiğinde mesela bir maçın son dakikalarında santrafor bütün herkesi şıkşık ipe dizmiş kaleciyi çalımlamışken TIK hayat bitivericek ''

ne kadar güzel anlatılmış değilmi ?
bEgÜm

bEgÜm

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 12:53 pm

öle deme ya
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 8:20 pm

ALLAH korusun nie öle dion ki ya tamma mertebeye eişimek çok güsel bişi ama bu vatanın senin gibi düsünenlere ihtiyacı var sen de olmasan kim alcak akadasım
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 1:38 am

kardeşlerim ben seviyorum vatanı topraklarımızı seviyorum dedemin kanı boşa akmadı ve hiç bir şehidin kanı boşa akmıyo ben sadece yaşamak istemediğim için askerliği bekliyorum yani görevimi yapıyım ve inş. şehit olurum ki olmassam dönüşte hiç bi çarem kalmıcak ne bi düzenli yaşam nede güzel bi gün geçirmicem herşey giderek kötüye gidiyo bnm hayatta

benim geleceğimi çaldı bi kaç şahıs
benim geleceğim karanlıkta

kardeşim bi rüya görmüş

''askere giderken bütün tanıdıklarım arkadaşlarım ve akrabalarım herkes ve tanımadığı birçok kişi uğurlamaya gelmiş

herkes ağlıyomuş

askerde bi operasyona gitmişim ve teröristler beni aralarına alıp taramışlar heryerinden kan akıyodu abi diyodu kardeşim''

sen giderken gülüyodun dedi

ve tabutta gelen bedenin nurla dolu yine yüzünde o tatlı gülücük vardı'' dedi kardeşim

bu kardeşimin gördüğü rüya ve iş yerinde bi ablamda görmüş beni rüyasında

yine aynı uğurlama senaryosu ve yine gülerek gidip tabutla geliyomuş

ve halam yatmadan önce içime bi hüzün çöktü dedi uykuya dalınca sisli bir yerde ağaçlıklar vardı , sen elinde tüfekle bekliyodun dedi
sonra birden her taraftan kurşun gelmeye başladı dedi sana baktım dedi heryerinden kan akıyodu ama sen gülümsüyodun'' dedi

halamın gördüğü rüyada bu ve birgün kardeşimin abi gitme abi gitme diye sayıkladığını duydum

ben çok karamsar biriyim kabul ed,yorum ama hayat gırgır şamata değil hayatın gerçeklerini çoğunuz bilmiyosunuz gerçekten bilmiyosunuz ben hayatı 7. sınıftayken tanıdım demir borular sırtımda morluklar yaparken tanıdım hayatı sanayide ustanın attığı tekmelerle tanıdım hayatı ve ben hayatı sahte dostlar ve çıkarcı akrabalarla tanıdım yüzüme gülüp arkamdan kuyumu kazan insanlarla tanıdım hayatı ve anasını sattımın dünyasında en sevdiğim kişinin beni bir kız için satmasıyla tanıdım hayatı ve birçok şey arkadaşlar insan yaşamadan hiç bir şey öğretemez ben yaşadım öğrendiğim karanlık şeyler veya senin üzerinde parmağı olan senin sırtından iş çeviren ve sürekli yoluna bir engel konması oldu

artık allaha sığındım millet beni bazı konularda konuşturmak istiyolar ama allah korkum yüzünden konuşmuyorum susuyorum ve içimde savaşlar var

çok uzun oldu kusura bakmayın...

selametle allaha emanet olun ....
gamze

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 7:03 pm

slm ben gamze Very Happy
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 10:49 pm

h.g
gamze

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 10:18 am

ya ben yeni geldim ama 2 7 8arası girerim
gamze

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 4:11 pm

mrb arkadaşlar
DaRk WaRRioR
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 4:36 pm

mrb gamze hoşgeldin
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 4:42 pm

hoşbuldu
gamze

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 1:58 pm

hepinize mrb

En son gamze tarafından Cuma Ekim 31, 2008 2:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gamze

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 1:59 pm

teşekkür ederim
gamze

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 2:00 pm

hosbulduk geç oldu ama
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 2:10 pm

olsun Smile
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 11:59 pm

slm gamze nbr ya özr dilerim biraz geç kaldım yaa
bEgÜm

bEgÜm

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:52 pm

o benm arki küçük biraz ama
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 1:51 am

olsun sınırı geçmiş bi farkla Wink
bEgÜm

bEgÜm

Kadın

MesajKonu: Geri: slm ben begüm   slm ben begüm - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 7:13 pm

aynnnnnnnn Wink

slm ben begüm
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki