www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

***_yılan sevgim_ ***

3 posters

YILANI SEVERMİSİNİZ
 EWET
 HAYIR
 BİRAZ
 GÖRSEM ELİM AYAĞIMA DOLAŞIR
 KORKUDAN ÖLÜRÜM
Sonuçları Gör
YazarMesaj
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

***_yılan sevgim_ *** Empty
MesajKonu: ***_yılan sevgim_ ***   ***_yılan sevgim_ *** Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:06 pm

yılan neden sevilir aklınız almaya bilir ama bn gerçekten yılanları severim bu başımdan geçen bir olay sonrası ortaya çıkan bir sevgi lafı uzatmadan size bu anımı anlatıyım .

10 yaşımdayken ısparta senirkente bağlı gençali köyüne yaz tatilini geçirmek için gitmiştim akrabalım hayvancılıkla geçimini sağlıyor dolayısıyla yaylalara çıkarlar belirli zamanlar ısparta afyon sınırında bulunan bozdurmuş yaylasında geçti olay.

Sabah gözlerimi açtığımda halam telaşlı bir şekilde gelerek yataktan çıkmamı istedi ben ne olduğunu anlamaya çalışırken amcam ve dayım ellerinde birer tüfekle bulunduğum çadıra hızla geliyorlardı iyice kormaya başladım derken halam kolumdan tuttuğu gibi bni yataktan çıkardı biraz uzaklaştıktan sonra yorganı kaldırdıklarında sarımsı renkte bir yılanın bnm yattığım yatağın içinde çöreklenmiş olarak yatıyor vaziyette görünce şok olduım korkudan titriyordum dayım hamle yapıp bir el ateş etti ve yılan öldü yılanı bir çalının üzerine koydular meraklı bir şekilde yılanın ölüsünü elime alarak yılana bakmaya başladım yaklaşık bir saat boyunca yılana baktıktan sonra şu düşünce aklıma geldi
''eğer insan yılana bir zarar vermesse yılandanda bir zarar görmez düşünün yılan söylenildiği gibi zararlı olsaydı bn hayatta olmaya bilirdim yılanla aynı yatakta yatmak hiçte akıl karı görünmeye bilir ama bu gerçek''

bu günden sonra yılanları sevmeye başladım. artık gördüğüm yılanları taşlamak yerine onları yakalayıp incelemeye başladım ve bir zarar vermeden geri bırakırdım artık o sıklıkla yılan göremiyorum.

arkadaşlar yine tekrarlıyım ''siz yılana zarar vermezsseniz onlarda size zarar vermez''

aARKADAŞLAR SİZLERİNDE MUHAKKAK BAŞINDAN GEÇEN İYİ VEYA KÖTÜ BİR ANI VARDIR ANILARINIZI BU BÖLÜMDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

**..::SHADEX::..**
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: ***_yılan sevgim_ ***   ***_yılan sevgim_ *** Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 4:31 pm

Yk ya ne yılanıı ıyy
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: ***_yılan sevgim_ ***   ***_yılan sevgim_ *** Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 2:17 am

öle deme kardeşim beya okudun mu yazımı bak ne demişim orda yılan la aynı yatakta yattım yılan bana bişi yapmadı demekki sen den zarar görmedikçe sana zarar vermez
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: ***_yılan sevgim_ ***   ***_yılan sevgim_ *** Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 1:53 am

ben fazla sevmem yılan felan
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: ***_yılan sevgim_ ***   ***_yılan sevgim_ *** Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 5:07 pm

ya bn sevsemde yaklasamam
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: ***_yılan sevgim_ ***   ***_yılan sevgim_ *** Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 10:21 pm

xD nie sen ona bişe yapmazsan oda sana bişe ypmaz

***_yılan sevgim_ ***
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-