www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emre Baransel - Acil'e Hadi Gel

2 posters
YazarMesaj
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

Emre Baransel - Acil'e Hadi Gel Empty
MesajKonu: Emre Baransel - Acil'e Hadi Gel   Emre Baransel - Acil'e Hadi Gel Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 1:42 am

Nakarat

Acile hadi toplan gel
Acile hadi tek tek gel

Şimdi beni gör,beni duy,boyun ey diyenlerde vardır elbet kral Arthur gibi hey baba oğul ve kutsal ruh adına ben tanımam baba-oğul falan boyun eğdiğim bi Allah.Kutsal ruh kutsarım vallah.Tepeden bakınca savaşlara kroki yoğun.Yerdeki taşlara taşlara yazmışlar karkedon
Tarafından indirilir sizdeki emperyalist don.Buranın adı Fatihden beri İstanbul Anadolu Kadıköy F***ck … Gece 4 te çıkıp grafitti yapçaz.Üstünede yazcaz o taşların Kadıköy top10.Kamu malına zarar, ama özüne yarar.Gözün hep arar köklerini koparmaya çalışanı tek tek bulur ve sarsar kim?Acil!Merdiwen,Kadıköy işte burda. Babil kulesinide yıkarız.Bizler Her daim adil.

Nakarat

Acile hadi toplan gel
Acile hadi tek tek gel
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

Emre Baransel - Acil'e Hadi Gel Empty
MesajKonu: Geri: Emre Baransel - Acil'e Hadi Gel   Emre Baransel - Acil'e Hadi Gel Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 2:58 pm

saol kardeşim paylaşım için

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EmRe baranseL
» Emre Baransel - K1 Rulez
» Emre Baransel - Panzerim Hani