www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayben'den önemli açıklama

YazarMesaj
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

Ayben'den önemli açıklama Empty
MesajKonu: Ayben'den önemli açıklama   Ayben'den önemli açıklama Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 2:08 am

Selam Dostlarım.Uzun Zamandır Bu Açıklamayı Yapmak İstiyorum Ancak Bir Türlü Fırsatım Olmadı Ve Bazı Şeylerinde Cevaplarını Bekledim.Ancak Bu Cevaplara Bende Ulaşamadım.Albüm Çok Gecikti Maalesef.Bunun Benden Kaynaklandığını Düşünenleriniz Vardır Ancak Benimde Bilmediğim Bir Şekilde Aylardır Belirli Aralıklarla Bana Açıklanmayan Sebeplerden Kayıtlarım Durdu.Benim Sıkıntım Bu Belirsizlikten Kaynaklanıyor.Bana Da Herhangi Bir Açıklama Yapılmış Değil.Bende Siz Ne Biliyorsanız Onu Biliyorum Yani.Kısacası Şimdilik Benim Albümümün Çıkışı Bilinmeyen Bir tarihe Ertelendi.Anlaşmazlıkları Çözebilirsek Kaldığım Yerden Devam Edeceğim.Yada Kaydettiklerimi Silip Sil Baştan Başlayacağım.Allah Hayırlısını Versin Diyorum Yani.Sizleri De Bu Kadar Zaman Beklettiğim İçin Çok Özür Dilerim Ancak Bu Benim Suçum Değil Ben Bana Söylenen Tarihleri Vs. Sizlere O Hevesle İlettim Ancak Bende Sizler Kadar Şaşkınım.Demek Ki Bu işler Planlandığı Gibi Gitmiyormuş.Albüm konusunda bana artık soru sormazsanız sevinirim.Şimdiden anlayışınız için çok teşekkür ederim.

Şu Anda Ceza'nın Albüm Kayıtları Aksamadan Devam Etmekte Çok Şükür O Konuda Endişelenmeyin.Mükemmel Bir Şey Oluyor Beklediğinize Değecek.Sizde Takdir Edersiniz Ki Albümü Oturma Odasında Yapmıyoruz.Çok sıkı Bir Çalışma Sürüyor.Albümün Çıkış Tarihi En Kısa Zamanda Sizlere Ulaşacaktır.

Ayben'den önemli açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-