www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ne Benim Video Klip İzle

YazarMesaj
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

Ne Benim Video Klip İzle Empty
MesajKonu: Ne Benim Video Klip İzle   Ne Benim Video Klip İzle Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 11:56 pm

MTV News programına konuk olan Ceza; hayatı, şarkıları, amaçları ve MTV Türkiye Stüdyolarında çekilmiş, daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış videosu ile ilk kez ve sadece MTV Türkiye ekranlarında...
Ceza’nın bu hiç bir yerde yayınlanmamış olan “Ne Benim” videosu 11 Mart Çarşamba günü ilk kez ve sadece MTV Türkiye ekranlarında dönmeye başlayacak...

Sanatçının çok ses getiren parçası “Fark Var” dizi filmlerde,bir çok politik partiler tarafından ve reklam filmlerinde kullanılmak istendiğini belirten Ceza;”Ben tabii ki yasal olarak hiç bir politik kurum,kuruluş ve herhangi bir yere vermedim bu parçayı. Tabii ki bir çok parti istedi benden sağolsunlar; ama sağ taraftan,sol taraftan ve ben kesinlikle parçalarımı halk için yapıyorum, insanlar için yapıyorum ve insanlara ait olan şeyler olduğu için şu anda o şekilde görmüyorum yaptığım müziği ve kendimi. O yüzden herhangi bir tarafta olmak istemiyorum. Bu parça için o kadar çok ısrar geldi ki yani bir gün içinde ev,araba hatta çok güzel de bir tatil böyle dünya turu yapabilecek kadar para teklif edenler bile oldu” diyerek parçayı hiçbir yere vermediğinin altını çizdi.

Ceza - Ne Benim Video Klip İzle
Ceza - Ne Benim Video Klip

Ne Benim Video Klip İzle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Newada - S.S.R.E! (Video Klip)