www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

askın gücü

2 posters
YazarMesaj
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

askın gücü Empty
MesajKonu: askın gücü   askın gücü Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 5:29 pm

İtalya'nın kuzeyindeki Valdaro bölgesinde yapılan arkeolojik kazılarda, birbirine sarılmış bir çiftin 5 bin yıllık iskeletleri bulundu.
Arkeologların "Valdaro aşıkları" adını taktıkları iskeletlerin genç yaşta ölen bir adamla, ruhuna eşlik etmesi için öldürülerek onunla birlikte gömülen eşine ait olduğu tahmin ediliyor. Adamın belkemiğinde bir ok, kadının yanında da bir ok başı bulundu.
Kazı ekibinin lideri Elena Menotti, daha önceki kazılarda çok sayıda birbirine sarılmış anne-çocuk iskeletine rastladıklarını ancak ilk kez birbirine sarılmış bir çiftin iskeletini buduklarını söyledi. Menotti, "Bu bulgu beni çok heyecanlandırdı. Tüm İtalya'da çok sayıda kazıya katıldım ancak hiçbiri beni bu kadar heyecanlandırmamıştı" dedi.

askın gücü B-37539-asd
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

askın gücü Empty
MesajKonu: Geri: askın gücü   askın gücü Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 11:06 pm

işte gerçekten aşk buu ya
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

askın gücü Empty
MesajKonu: Geri: askın gücü   askın gücü Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 4:34 pm

efy ya gerçek ask bncede

askın gücü
1 sayfadaki 1 sayfası