www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurşun Biyografisi FULL..

YazarMesaj
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

Kurşun Biyografisi FULL.. Empty
MesajKonu: Kurşun Biyografisi FULL..   Kurşun Biyografisi FULL.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:51 am

Biyografi

Asıl adı Kadir AKTÜRK ve dogum yeri Kadıköy olan kurSun 22 yaşında ve basak burcu.Hobileri arasında basketbol oynamak,müzik dinlemek,insan psikolojisi üzerine kitaplar okumak ve nargile içmek yer alıyor. 1998 yılında basladığı thai box sporu ile müsabakalara çıkmaya başlayan kurSun bazı ünvan şampiyonlukları,bölge birincilikleri ve 2004 istanbul,2005 Türkiye birinciliklerine sahip.Talihsiz bir müsabaka ardından 2005 yazında aynı ünvanla sakatlıgı nedeniyle sporu bırakmıştır.Şuan açıköğretim üniversitesinde Halkla İliskiler okumakta ve çocukluk yıllarından beri herkesin merak ettigi 'kurSun' lakabını kullanmaktadır.Şuanki kimligiyle kendine has bir stil yaratmış ve piyasadaki rapçiler arasından kolayca sıyrılmayı başarmıstır. Degisik bir sound anlayısı ile yurtiçi ve yurtdısında bir çok hedef kitleye kendini kanıtlamıştır.2006 yılının Nisan ayında Bursa'da gerçeklestirilen Hiphop Müzik Ödüllerinde ' En İyi Underground Mc ' ödülünü almıstır.

Su ana kadar imza atmis oldugu çalismalar ;

2000: Kanunsuz aile - ( ilk demo kaydi )
2003: Kogus 46 - ( ilk solo kaydi) Gerçekler mekani
2004: Alsancak - Derman Yok
2005: Kogus 46 - Birakin beni bana
2005: It the fuck - Geçmisle Yasamak
2005: kurSun - Bati Sahili Hikayesi 1 ( ilk solo albüm )
2006: kurSun - Günah Sehri (r&b e.p)
2006: kurSun - Kapak Olsun
2006: kurSun - Camli Odalar (r&b e.p)
2007: Ebola - Hastalıklı Sezgiler
2007: kurSun - Romantik Terörist
2007: kurSun - Dunkoof
2008: KurSun- Ervah
2008 : DeLi KadiR Yolda Geliyor..!Wink

Kurşun Biyografisi FULL..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-