www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN

4 posters
YazarMesaj
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Empty
MesajKonu: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 9:46 pm

Aşkım...
Bebeğim...
Canım...
Çarem...
Dünyam...
Eşsizim...
Fırtınam...
Geleceğim...
Hayat Arkadaşım...
Işığım...
İlkim...
Jokerim...
Kalp atışlarım...
Limanım...
Mucizem...
Nefesim...
Olmazsa olmazım...
Özlemim...
Pırıltım...
Rotam...
Sebebim...
Şansım...
Tılsımım...
Uğurum...
Ümitlerim...
Vazgeçilmezim...
Yaşama hevesim...
ZAFERLERİM...

AŞKIMSIN... bunun ötesi yok bunu açıklayacak başka bi kavramda yok.

BEBEĞİMSİN... bir anne bebeğinin üzerine nasıl titriyorsa bende sana öyleyim, gözümden sakınıyorum seni.

CANIMSIN... evet sen canımın canı kanımın kanı yüreğimin yüreği nefesimin nefesisin.

ÇAREMSİN... her derimi bir şekilde seninle çözüyorum. senin sevgin bana güç katıyor...

DÜNYAMSIN... mutluluğum hüznüm tebessümüm acım hepsini herşeyi sende yaşıyorum sen minicik ama kocaman? dünyamsın benim.

EŞSİZİM... sen teksin işte.

TEKTANEMSİN BENİM... eşsizsin varlığınla ruhunla bakışınla gülüşünle dokunuşunla bi tanesin.

FIRTINAM... hayatıma girdiğin ilk zamanlarda sevdan başımı öylesine döndürdü ki fırtınam oldun beni ordan oraya sürükleyip sersemlettin.

GELECEĞİM... bunca zaman yalnızdı bu ruh...dile kolay 21sene ama artık sen varsın sen geleceğimsin...

HAYAT ARKADAŞIM...bi insanın hayatında anne baba ve kardeşlerinden sonra en önemli şahıstır eşi...sende benim için bu çekilmezi hayatta arkadaşım olacaksın inşallah.

IŞIĞIM... seni ilk tanıdığımda dipsiz bi kuyudaydım sanki. kapkaranlık soğuk bi kuyu sen benim ışığım oldun... hemde ışıkların en güzelisin çünkü sadece doğru ve güzel olan herşeyi aydınlattın bana sevgin ve güveninle...

İLKİM... sanırım anladın bunu hayatımdaki bütün ilklere sen sahipsin ve UNUTMA İLKLER İZ BIRAKIR VE İZ BIRAKANLAR UNUTULMAZ...

JOKERİM... hayat bazen kafa bulur ya bizimle yada kafa bulduğunu zanneder işte sen kaybettiğimi sandığım o anlarda hep yanımda oldun sayende yeniden kazandım... jokerim oldun.

KALP ATIŞLARIM... bu kalp sensizken atmaya korkuyor sen benim kalbimin en heyecanlı en hızlı en yavaş ritmisin yaşamam için gereklisin.

LİMANIM... çaresizce yüzerken hayat denilen bu koca denizdesığınacak bi liman bulamamıştım o amansız fırtınalarda. AMA SEN ÇIKAGELDİN LİMANIM OLDUN SANA SIĞINDIM.

MUCİZEM... inanılması güç olaylardır mucizeler ve gerçekötesi varlıklar olur o mucizelerde. işte tıpkı sen! hayat bana senin gibi bi mucize sundu anladım ki ben özelim ki seni yolladı Tanrım bana.

NEFESİM... sen olmadan bu kalp atmıo demiştim. atmayan bi kalp nasıl nefes sağlar? varlığımsın... gitme.

OLMAZSA OLMAZIM... her insanın hayatında olmazsa olmazları vardır. kiminin içkisi kiminin kahvesi kimininse ufacık oyuncağı... sende benim olmazsa olmazımsın.

ÖZLEMLERİM... özlediğim herşeyi sende buluyorum. çocukluğumu, yaramazlıklarımı, korkmadan ağlamayı.

PIRILTIM... hani her zaman dersin ya gözlerin parıldıyor diye. işte bebeğim bu parıltıların sebebi sensin. iyi olan güzel olan herşeyi varlığınla aydınlatıyorsun.

ROTAM... nereye gideceğimi bilmiyordum senden önce bi hedefim bi amacım yoktu ama sen rotam oldun ve artık hayatı hedefledim.

SEBEBİM... herşeyin bi sebebi var ya! benimde şimdi mutlu olmamın başarılı olmamın gülmemin sebebi sensin.

ŞANSIM... hayattaki en büyük şansımsın seni hakettiğim için şanslıyım.

TILSIMIM... sen sihirli bi deynekle geldin sanki bana. aşkın sihrini ölesine güzel yaşattın öylesine döndürdün ki başımı tılsımım oldun.

UĞURUM... uğur böcüğüm benim:'') sen benim uğurumsun işte yanımda olmasan bile varlığın bana uğur getirio senin varlığınla inandığım değerler uğruna savaşıp mücadele ediyorum ve korkmuyorum çünkü sen varsın...

ÜMİTLERİM... beklentilerim hep senin üzerine kurulu hayattaki tek ve en büyük ümidimsin... UNUTMA İNSANLAR ÜMİT ETMEDEN YAŞAYAMAZLARMIŞ...

VAZGEÇİLMEZİM... YARDAN GEÇİLMEZ DERLER YA BENDE SENDEN GEÇEMEM bu yeter sanırım.
YAŞAMA HEVESİM... senin sevginle yeniden tutundum hayata. o çok sevdiğim papatyalara bayılarak yediğim çileklere yeniden gülerek baktım... hevesle sevinçle yaşamayı öğrendim...

ZAFERLERİM... işte bu ya seni anlatan en önemli kelime bu belkide... sende kazandım herşeyi... aşkımı, sevgimi, güveni, saygıyı, inancı, mutluluğu, hüznü bile...
kısacası ^^hayatı^^ senle sende kazandım...
seni kazandım...
ve sen en büyük zaferimsin...
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 5:02 pm

vav süpermiş ya çok etkileyici
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 10:17 pm

inş alarada etkilenir
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:11 pm

vazgeçilmezim süpermiş etkilendim valla
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:12 pm

saollll inş yenge beyenirr
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:14 pm

vay yenge etkileme yoları he istersen bikaç tüyo verim
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:17 pm

ver ya çk gereklii xD
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:17 pm

mesela ne istersin
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:21 pm

bilmem sen ver yeter
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:21 pm

orneğin biz bayanlar daima partnerimizim kibar olmasına onem veririz
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:24 pm

bede öyle biriyim zati
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:26 pm

hade ya yenge şanslı ozmn bide romantiksen varya yaşadı demektir
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:27 pm

haftada 3 kez çiçek getiririm ben ona
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:29 pm

romantizimin adı çiçek değildir biz bayanlar şaşırtılmayı en büyük romantizim sayarız
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:30 pm

işte bende bir ara bir tane kolye aldım kız onu her gün takıyoo
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:31 pm

vay güzelmiş onu önemsediğini her fırsata hatırlat ama şımarmıyacağı derecede
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:42 pm

tmm soall
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:46 pm

reca ederim jnm
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 10:05 am

Laughing Laughing Smile
bEgÜm

bEgÜm

Kadın

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 7:45 pm

gerçekten çok etkileyi mersi
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN   A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 11:15 pm

bişe degil hanfendi'cim

A'dAn Z'yE BeNdEkİ SeN
1 sayfadaki 1 sayfası