www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

------Cesaret için Güzel Sözler ------

2 posters
YazarMesaj
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

------Cesaret için Güzel Sözler ------ Empty
MesajKonu: ------Cesaret için Güzel Sözler ------   ------Cesaret için Güzel Sözler ------ Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 9:40 pm

Cesaretin ölçüsü ölmek değil, yaşamaktır.

Cesaretle dolu bir insan, inançla dolu bir insandır.

İnsan, tehlikeyle karşılaşmadan cesur olup olmadığını anlayamaz.

Cesaret her şeyi fetheder; gövdeye bile güç verir.

Cesaret, cennete; korku ölüme sürükler.

Cesaret, bütün silahlardan üstündür.

Cesaret, uçurtma gibidir; rüzgârla birlikte yükselir.

-----Doğruluk için Güzel Sözler -----

Doğru olduğuna inan da, ne istersen yap.

Yalan ölümlü, doğru ölümsüzdür.

Doğruluk, sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar

Doğruyu konuşmak için iki kişi ister: Doğru söyleyen, doğru dinleyen!

------Güven için Güzel Sözler--- --

Toplum, güven üstüne kurulmuştur.

Herkese karşı iyi davran, çok az insanla yakınlık kur; güven bağlayacağın insanları da iyice dene.

Güvenilmek, sevilmekten iyidir.

Kendinden başka, kimden istersen kuşkulan.

------İhanet için Güzel Sözler -----

çok sevdiğin bile,sırtına bıçak saplar birgün.

İhanete uğramanın acısını yalnız hainler bilir.

İhanet iyi başlar, ama sonunda kendine ihanet eder.

İhanet hep yenilir, aşklara, eğer üstün gelirse kim ihanet eder ona.

Hiçbir haine güvenmeyiniz.

Bir krala ihanet için, bir tek bıçak yeter de artar bile.

Dikkat et, sözlerin sana ihanet edebilir.

İhanet kadar hızlı bir şey yoktur.

----------Yalan-----------

Bana bir yalancı göster, sana bir hırsız göstereyim.

Yalancı, doğru söylese bile kimseyi inandıramaz.

Çok yalan söyleyenin ettiği yemin de çok olur.

Sözünü dinleyecek kimse olmadıktan sonra, söylenecek yalan da olmaz.

--------------------------------------------------------------------

Hayatta üç yanlışım oldu.birincisi doğmama,ikincisi yaşamam
üçüncüsü sürüp giden hayatım.bir tek doğrum oldu seni sevmem
ama ne yazıkki üç yanlış bir doğruyu götürüyor.

güzel olanı beğen,iyi olanı sev,doğru olanla,kiymetli olanın da yanında kal.

unutma her Beyaz_gülün,siyah bir gölgesi vardır.

Gün gelir o çok sevdiğin Gül'de solar

Hasretinden ölsem kapını çalan olmazdım
Bir damla yaş olsam gözünden dolar akmazdım
Adın sevgi olsa kalbimi söker atardım.

Saklar mısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlarmısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olur musun ?

Bu şehrin üç yerinde göz yaşım var.Biri seni ilk gördüğüm yerde biri seni ilk öptüğüm yerde biride bana seni seviyorum dediğin yerde.

Sevmeyi biliyorsan sevilmeyi de hakediyorsun demektir...

Yaşamın kıyısında nefes kadar yakın,gecenin karanlığında yıldız kadar parlak,hasret zındanında sevgi kadar tutsak ve gözyaşı kadar içten seviyorum seni...

Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

Kirli bir cocuk yüzüyüm kapında, ama dünyanın en masum bakışlarıyla bakıyorum sana. Uzattım ellerimi, şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma bu bana yeter..

Sensiz geçen ilk gecem Yüreğim yerinde durmuyor Söz dinlemiyor bu gönül Sensizlik ağır geliyor Ne yapmalıyım sen söyle Kollarına mı geleyim? Yoksa ruyalarına mı???

Sevdiğinizi söylemezseniz, sevmek derdi sizi boğacaktır.

İyiliği yalnız iyiler anlar kötülüğü herkes.

Sevmek bir başkasının hayatını yaşamaktır

seni seviyorum demek.. sevgili için gerktiğinde ölüme giderken bile gülümseyebilmektir... seni seviyorum demek korkmaktır; yitirmekten , inciltmekten, kormaktır... peki sen bana SENİ SEVİYORUM. diyebilirmisin canısı ben SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM

Gözlerinin rengi önemli değil yeter ki görebilsin.

Karamsar olmak zor değil zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseye bilmektir.

Canımdaki her nefes nefesine eklensin içimdeki her nefes hayalinlen demlensin. Birak bu gönlüm varlığınla renklensin. Sen benim gönlümde yaşadıkca özelsin...

Gökten yeryüzüne inen melekler gibi Gözlerin güneş yüzün ay gibi. Kaşların yay sözlerin keskin kılıç gibi bulutlar arasında cakan şimşekler gibi Baharda açan çiçekler gibi gönlüne sevinçler neşeler dolsun. Mutluluğa giden tüm yollar senin olsun...

Seni görmek için deli oluyorum. Sesini duyduğumda bile titriyorum. Canını, canım yaptım. Seninle doğup seninle batıyorum. SeNi ÇOOOk seviyorum...

Bir gün karanlıkta ağlarsan gözyaşların yağmur gibi yağıyorsa mutluluktan olsun.Göz yaşlarını bırak aksın sel gibi aksın ki göz yaşların senin aydınlığın olsun...

sen+ben=biziz sen-ben=hiciz sen/ben=bolunmeliyiz sen*ben=zaten carpilmisiz

Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar...

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir

Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

Şeker çikolataya demişki biz çok tatlıyız,çikolata da şekere demişki sen bize tatlı diyosun bu mesajı okuyanı gördünmü...

Nerden bileceksin her gece silahımın şarjörüne mermi diye seni koyup defalarca yüreğime sıktığımı nerden bileceksin

Birini görmek için deli oluyorsan, sesini duydugunda bile titriyorsan, onun hayatını kendi hayatın yapıyorsan, onunla doğup onunla batıyorsan; bu sevgi değilde nedir?

Seven; sevdiğine sevdiğini söylemezse; sevilen sevildiğini nerden bilsin!..

Sevgi yağmurlarının altında şemsiyesiz kalın ki, bütün sevgiler üzerinize yağsın, hayatta hep mutlu ve sevgi dolu kalın.

Ağlamakta bazen gülmek kadar güzeldir

Kendime gittiğini söylemek için çok uğraştım...ama hala benle olmana rağmen baştan beri yalnızım....

Telefon elimde harfler üzerinde, duygular kalpte, düsünceler yazıda, ay gök yüzünde gök yüzünde, yildizlar daha ötede, Allah yularıda, kullar asagıda, ama en zoru sen orada ben burada...

Belki bir af vesilesi,belki bir kabul gecesi,belki birsaadet müjdesi,belki yeni bir kaderin arefesi,belki bir msj ama birçok şeyin ifadesi,sevgilimsin benim!

Neden durmadan yagiyorsun yagmur, neyi islatmak istiyorsun? cadde islak, kaldirim islak! gözlerimi islatmak istiyorsan eger, onlar zaten islak!!!

Her seni seviyorum diyen, seni seven değildir, asıl söylemekten çekinen seni [SEVENDIR}

Kirpiklerindeki ßir Damla Yas Süzülürse Yanaklarindan Dudaklarina ve SEN o Serinligi ßiriyle paylasmak istersen, Yüzünü Rüzgara Cevir, ßEN o Rüzgarda oLacagim.(Sevgilim)

Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım herşey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

Sevgi karanlik bir tünelde yakilan mum isigi gibidir..size yolunuzu gösterir ama uzakta ne oldugunu söylemez

Evlilikte başarı yalnız aranan kişiyi bulmakta değil, aynı zamanda aranan kişi olmaktır.

Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir insanlar aldatır. Sevgiye herzaman güvenilir insanlara asla!

Bir sen varsın yüreğimde bir de sevgin bir sen varsın gözlerimde o da hiç gitmeyen hayalin. seni çok özledim annem

Eger zenginligi ve parayi seviyorsan beni sevme, benden daha zenginleri var bu dünyada... Eger yüz kas güzelligi seviyorsan beni sevme benden daha güzelleri var bu dünyada... Ama aski sevmeyi seviyorsan beni sev benden baska seni daha fazla seven bulamazsan bu dünyada.....

Her seni seviyorum diyen, seni seven değildir, asıl söylemekten çekinen seni [SEVENDIR}

ben sana baktıkça yaşanmamış aşkların,tadılmamış duyuların hayali ile dolup taşıyorum,sen bana bakınça,öyle doluyorumki mutluluktan adeta uçup yıldızlara koşuyorum,sebebini arıyorum dağa taşa uçan kuşa haykırmak istiyorum galiba ben SENİ SEVİYORUM!...

Seni ben değil gözlerim seçti Onlar sevdi onlar beğendi Sen benim değil onlarınsın Bana ne gidersen onlar ağlasın

Bir adam, en çok sevgilisini, en iyi şekilde ailesini, en uzun da annesini sever

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

En güzel deniz henüz gidilmemiş olanıdır,En güzel çoçuk Henüz doğmamış olanıdır,En güzel gün henüz yaşamadıklarımızdır,En güzel söz kelimelere dökemediklerimizdir Seni seviyorum...

Sevgi nedir bilmezsin, o bambaska bir duygudur. Ne yenilir nede icilir onu ancak hissedersin.sadece ve sadece ruhunlan...
!..delikız..?

!..delikız..?

Kadın

MesajKonu: Geri: ------Cesaret için Güzel Sözler ------   ------Cesaret için Güzel Sözler ------ Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:52 pm

süpermiş yaw emeğine salık
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: ------Cesaret için Güzel Sözler ------   ------Cesaret için Güzel Sözler ------ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 9:59 am

SAollllllll

------Cesaret için Güzel Sözler ------
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-