www.anfitrap.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.anfitrap.com

rap burada yaşanır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu gençlik nereye gidio

5 posters
YazarMesaj
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

Bu gençlik nereye gidio Empty
MesajKonu: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 2:07 pm

ya büyüklerimiz sürekli der ya bu gençlik nereye gidio sizce bu dogrumu gençlik o kadar kötümü
P@DİŞ@H_-07
$.MQD£R@TÖR
 $.MQD£R@TÖR
P@DİŞ@H_-07

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 4:22 pm

GERÇEKTEN BÜYÜKLERİMİZİN ZAMANINDA BİZİM ELİMİZDEKİ FIRDATLAR KADAR FIRAT OLSAYDI BİZDEN DAHA KÖTÜ OLCAKLARINDAN EMİN OLUNMLIYDI ŞİMDİYSE Bİ KENDİ ZAMANLARINA BİDE ŞİMDİKİ ZAMAN BAKIP KENDİLERİNCE YORUM YAPIOLAR O KADAR
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 6:34 pm

efy haklısın aslında bnce teknolojininde bu işte büyük bi katkısı var
P@DİŞ@H_-07
$.MQD£R@TÖR
 $.MQD£R@TÖR
P@DİŞ@H_-07

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 7:44 pm

işte aslında onlarında ayak uyduramadıkları teknoloji o yüzden bizleri kötülüyolar bazı konularda gerçekten aslında lazım olan şeyde bence teknoloji
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 10:20 pm

AMA BİRDE OLAYIN ŞU BOYUTU VAR ŞİMDİKİ GENÇLİK İYİCE CIVITTI İŞİ ARTIK ANNE VE BABALARIMIZIN DEDİKLERİNİ TAKMAZ DURUMDAYIZ VE SÜREKLİ FARKLI ŞEYLERLE HEM DİNDEN HEMDE TÜRKLÜKTEN UZAKLAŞMAKTAYIZ İYİCE BATILILAŞTIK

O HALDE BNDE SORABİLİRMİYİM ''NEREYE GİDİYO BU GENÇLİK''
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 3:05 pm

waw sendemi büyüklük taslıyon nys
konuyu dagıtmada
efy sende haklısın kardeş
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 3:01 am

yok konu yu daıtmam Smile
Lilgang

Lilgang

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 11:06 pm

shadex demiş ki:
AMA BİRDE OLAYIN ŞU BOYUTU VAR ŞİMDİKİ GENÇLİK İYİCE CIVITTI İŞİ ARTIK ANNE VE BABALARIMIZIN DEDİKLERİNİ TAKMAZ DURUMDAYIZ VE SÜREKLİ FARKLI ŞEYLERLE HEM DİNDEN HEMDE TÜRKLÜKTEN UZAKLAŞMAKTAYIZ İYİCE BATILILAŞTIK

O HALDE BNDE SORABİLİRMİYİM ''NEREYE GİDİYO BU GENÇLİK''

Sitenin en büyük ikilisi biziz galiba Shado =))

O zamanla şimdiyi kıyaslamak doğru değil bence de ama şimdi sokaklarda gençlerin ne yaptığı belli değil.Benim yaşımdan küçükler değil benden büyükler de yaşıtlarım da ayak üstü oo =)) Büyüklere saygı kalmamış artık...Benim babam eve geldiğinde teşekkür eder bana bazen =)) Sokakta gördükleri yüzünden..Benim öyle olmicaamı bildiği için teşekkür ediyo adam..

Bazen durakta bekliyoruz kimin ne yaptığı belli değil ulu orta kafamızı çeviriyoruz artık...

El öpmek yok saygı yok bişey yok...Olay bizim biraz asi olmamızdan değil..Beni bilen bilir ağzım çok bozuktur nerde pis iş var lil orda ama yolda bi büyüğümü gördüğüm zaman hal hatır sorar da geçerim...Amcam hep der kıyafetine bakmayın en saygılı yeğenim o benim Very Happy.D

Bi büyüğümüz bişey dediğinde peki der geri çekiliriz normalde şimdi bakıyorum da sana ne diyip üstüne gidiyolar yaşlıların...Ben çok sıkı bi ailede yetişmedim tam aksine babama kanka diye hitap ederim amaa saygıda asla kusur etmem.

ve aslında bişey de farkettim de ailesi sıkı olanlar genelde ahlaksız oluyo...
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 11:31 am

çok haklısın lilim bn de babama moruk derdim arasıra ama şimdiye kadar ailem ve büyüklerime karşı bi saygısızlığım olmadı allaha şükür

dün dolmuşla ewe gelirken bi olayla karşılaştım dolmuşta ayakta insanlar vardı genelide orta ve yaşlı olanlar oturanlarsa hep lise ve ilköğretim öğrecileri iki liseli kız aralarında konuşuyo işte ayşe şöle ali bunu yapıyo fln şöfer arkasına dönerek kızlar biraz yavaş konuşun dedi kızlar hiç istifini bozmadan devam ettiler kısa bi aradan sonra yanımda duran dede kızlar susun artık kaptanı duymadınızmı inince istediğiniz kadar konuşun dedi kızlar sustu sonra kızların birisi hiç konuşma hakkımız yokmu bizim yaa siyerek biraz ters konuşmaya başladı adam açıklama yapmaya çalışırken bnden de konuşmasına onay istedi bnm de söylediğim şu oldu ondan sonra hiç kimseden ses çıkmadı

''amca zamane gençleri böyle artık saygı diye birşey aşılanmamış hiç birine ve bu kız milletinin ortak ve vazgeçilmez bi özellikleri var çene cırcır konuşurlar bi şey dersen hiç susturaassın kendi hallerinde bırakmak lazım''

bn bunları söyledikten sonra bayanlar biraz ters ters bakmaya başladılar ama sesleri kesildi Smile
Lilgang

Lilgang

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 8:42 pm

Haklısın Shadocan doğru da etmişsin iyi olmuş kızlara çok abartıyolar ya =)) Bizim de otobüsten atıldığımız anlar oldu aama bomboş otobüste yaramazlık yapıyoduk okula giderken =DD Bi partiye giderken otobüse 20 kişi binsek de ses çıkarmadan yaşlılara yer vererek gidiyoruz ama benden küçüklerde bile göremiyorum bu hassasiyeti.
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 9:07 pm

efy haklısınız
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 1:59 am

bayan_asi demiş ki:
efy haklısınız
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 3:00 am

Lilgang 'Patroniçe Lil' demiş ki:
Haklısın Shadocan doğru da etmişsin iyi olmuş kızlara çok abartıyolar ya =)) Bizim de otobüsten atıldığımız anlar oldu aama bomboş otobüste yaramazlık yapıyoduk okula giderken =DD Bi partiye giderken otobüse 20 kişi binsek de ses çıkarmadan yaşlılara yer vererek gidiyoruz ama benden küçüklerde bile göremiyorum bu hassasiyeti.

ewt lilim öle artık ne saygı kaldı günümüzde nede sevgi ye dair kalıntılar 1989 dan sonrakiler yeni nesil ve yeni nesil kendini son zamanlarda iyice göstermeye başladı her konuda dünyanın son çiviside çıktı artık

nereye gidiyo bu gençlik ?????????
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 10:43 am

Tek bir Yere ÖlümE
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 11:08 am

oraya herkes gidio bea
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 11:14 am

xD ama yakın sonumuz
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 1:35 am

ya sonrası nol-cak kardeşim buranın bir yılı oranın bir asırı nasıl kalkıcaz bu günahların altından
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 12:46 pm

SadSadSadSad ewt yani
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 5:03 pm

ya bis hp sölüoz ama bişi yaptıgımız yoq
shadex_xolcha
BY_SAHİP
 BY_SAHİP
shadex_xolcha

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 1:58 am

ewt oda doğru
ŦвSezqin Seven
α∂мιвιѕтяαтσя<
α∂мιвιѕтяαтσя
ŦвSezqin Seven

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 9:53 am

ewtt
bayan_asi
MQD£R@TÖR
 MQD£R@TÖR
bayan_asi

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu gençlik nereye gidio   Bu gençlik nereye gidio Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 6:49 pm

bu gençlik nereye gidio

uzaya

Bu gençlik nereye gidio
1 sayfadaki 1 sayfası